Wyszukiwanie

O inwestycji


Apartamenty Neptun Park
- nadmorski prestiż

Ostatni etap wyjątkowych apartamentów w Gdańsku-Jelitkowie.

Jeśli chcesz mieszkać jednocześnie w mieście i poza nim, cenisz wygodny, szybki dojazd do centrum Gdańska czy Sopotu, zamieszkaj w Neptun Parku i korzystaj z uroków miasta. Szkoła, praca, zakupy nie będą żadnym problemem, ponieważ wszędzie jest blisko.

Wracając do domu, zanurzysz się w zupełnie innym świecie: cisza, doskonale utrzymana, parkowa zieleń, oczka wodne, a nade wszystko - o kilka kroków od domu morze po horyzont.

Podczas budowy poprzednich etapów osiedla zadbano o starodrzew. Przepiękne drzewa idealnie komponują się z budynkami, które nawiązują do romantycznych willi z okresu dwudzietolecia międzywojennego. Uzupełnieniem tego krajobrazu są młode drzewa i trawy znajdujące się na terenie osiedla. Neptun Park to bardzo udana kompozycja architektów zieleni i doświadczonych ogrodników.

Osiedle z jednej strony otacza park krajobrazowy, a z drugiej graniczy z Golden Tulip Gdańsk Residence - obiektem hotelowym o standardzie czterech gwiazdek, prowadzonym pod międzynarodowym brandem i zgodnie z jego standardami.

 

- Neptun Park to miejsce dla ceniących wygodę w zgodzie z naturą:
  • zaledwie 100 kroków do plaży, w otulinie parku krajobrazowego
  • blisko centrum Gdańska i Sopotu
Możesz się o tym przekonać osobiście odwiedzając nasze Biuro Sprzedaży i ogądając zrealizowane już apartamenty, z ich stylową, elegancką architekturą, nawiązującą do najlepszych, przedwojennych tradycji oraz perfekcyjnie zaprojektowaną i zrealizowaną architekturą parkową.

Wirtualny spacer

Zobacz jakie to wyjątkowe osiedle.